Samochód zastępczy na czas naprawy. Bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy.

 

Naszym Klientom na czas naprawy oferujemy zadbane samochody zastępcze różnych klas

icons8-car-crash-100

Twoje auto zostało uszkodzone w wypadku?

icons8-traffic-jam-100-2

Do dyspozycji naszych Klientów jest 10 samochodów zastępczych

icons8-steering-wheel-100

Oferujemy auto zastępcze na czas naprawy samochodu

icons8-automatic-car-wash-100

Oferujemy również bezpłatny samochód zastępczy z ubezpieczenia sprawcy wypadku

 

Samochody zastępcze do dyspozycji Klientów zakładu blacharsko-lakierniczego Solort


Nasza flota to:

Samochód w naprawie? Dzięki nam pojedziesz dalej
Uszkodzenie samochodu w wypadku lub kolizji nie oznacza braku możliwości przemieszczania się lub przymus korzystania z komunikacji miejskiej czy taksówek. Zdecydowana większość osób korzystających z usług serwisów blacharsko-lakierniczych, takich jak Solort, decyduje się na skorzystanie z auta zastępczego na czas naprawy. Dlatego posiadamy własną flotę 10 różnorodnych, pewnych i bezpiecznych samochodów, które udostępniamy naszym Klientom.

Bezpłatne auto zastępcze
Solort współpracuje z największymi najpopularniejszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. Dzięki temu Klienci, których pojazd został uszkodzony z winy innego kierowcy, mogą liczyć na bezpłatny samochód zastępczy na czas naprawy. Załatwiamy wszystkie związane z tym formalności, a wynajem takiego auta, podobnie jak koszty remontu rozbitego pojazdu, opłaca ubezpieczalnia sprawcy wypadku. Skorzystanie z takiego rozwiązania nie wymaga wpłaty kaucji, a samochód zastępczy jest tej samej (lub niższej) klasy, co naprawiane auto.

Wynajem samochodów zastępczych
Auta zastępcze z naszej floty oferujemy również Klientom, którzy nie naprawiają samochodów w ramach likwidacji szkód komunikacyjnych. W takich sytuacjach dopasowujemy się do potrzeb i możliwości osób korzystających z naszych usług i indywidualnie ustalamy warunki wykorzystywania pojazdów Solort. Umożliwiamy wynajem krótko i średnio terminowy, a także wynajem długoterminowy. Niezależnie od wybranej opcji, nasza oferta zawsze jest atrakcyjna i zapewnia Klientowi mobilność.