parallax background

Kompleksowe naprawy powypadkowe.

Bezgotówkowa likwidacja szkód komunikacyjnych.
Prace blacharskie i lakiernicze.

 

 

Zakład blacharsko-lakierniczy Solort oferuje kompleksową i profesjonalną naprawę samochodu uszkodzonego w wyniku kolizji, stłuczki czy wypadku. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracach tego typu oraz dysponujemy niezbędnym sprzętem. Posiadamy nowoczesne, dobrze wyposażone stanowiska, dzięki którym możemy z powodzeniem podejmować się nawet skomplikowanych napraw powypadkowych.


Oględziny

Kompetentna kontrola i wycena

Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie, co gwarantuje rzetelną ocenę stanu pojazdu i oszacowanie zakresu niezbędnych prac. Po oględzinach uszkodzonego samochodu doradzamy najlepszy i najbardziej bezpieczny sposób naprawy powypadkowej oraz przygotowujemy kosztorys. W przypadku naprawy bezgotówkowej, załatwiamy również wszystkie formalności z ubezpieczycielem i likwidujemy szkodę.


Naprawa

Nowoczesne narzędzia i dbałość o detale

Posiadamy urządzenia umożliwiające przeprowadzenie naprawy zgodnie z obowiązującymi standardami i technologiami stosowanymi przez producentów samochodów. Podczas prac blacharskich korzystamy między innymi z ramy naprawczej, urządzenia do bezinwazyjnego wyciągania małych uszkodzeń oraz możliwości zgrzewania elementów karoserii. Naprawa prowadzona jest z dbałością o szczegóły i w sposób gwarantujący bezpieczne użytkowanie pojazdu.


Przygotowanie

Najwyższa staranność i markowe lakiery

Podobnie jak naprawy blacharskie, prace lakiernicze wykonujemy z najwyższą starannością. Do lakierowania wykorzystujemy wyłącznie lakiery samochodowe renomowanych producentów i pochodzące od sprawdzonych dostawców. Kolory lakierowanych elementów dobieramy komputerowo na podstawie fabrycznego numeru lakieru danego pojazdu. Stosowane przez nas środki pozwalają uzyskiwać trwałe i równe powłoki, które nie odbiegają od oryginalnych i przez długi okres czasu zachowują swoje właściwości oraz atrakcyjny wygląd.


Lakierowanie

Doskonała jakość powłoki lakierniczej

Lakierowanie naprawianych w naszym zakładzie samochodów lub ich elementów odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi. Rodzaj użytego lakieru dobieramy w zależności od techniki zastosowanej oryginalnie na naprawianym samochodzie. Warstwa lakieru bazowego zabezpieczana jest lakierem bezbarwnym, a proces kończy polerowanie lakierowanych części nadwozia. Doświadczenie i umiejętności pracowników zakładu Solort zapewniają doskonałą jakość i świetny wygląd powłoki lakierniczej.


 

Dzięki nowoczesnym narzędziom do napraw blacharskich i prac lakierniczych, zakład blacharsko-lakierniczy Solort może oferować usługi wyróżniające się najwyższą jakością wykonania, precyzją i dbałością o detale. Niezależnie od stanu, w jakim do nas trafił, Państwa samochód po naprawie będzie wyglądał jak nowy. Dzięki współpracy z firmami ubezpieczeniowymi, Solort oferuje również naprawy powypadkowe rozliczane bezgotówkowo.